Beszerző munkatárs F&B – élelmiszeripari fókusszal

Magyarország egyik piacvezető létesítménygazdálkodással, takarítással és közétkeztetéssel foglalkozó vállalkozása a Prizma Cégcsoport munkatársat keres.

1134 Budapest, Róbert Károly körút 76-78.

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • teljes körű beszerzési feladatok ellátása
  • árajánlatok kérése, tenderek összeállítása, árlisták analitikus összehasonlítása, riportok, elemzések összeállítása
  • új beszállítók felkutatása, aktív piacfigyelés, megtakarítási lehetőségek felkutatása és javaslattétele
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • együttműködés a társosztályokkal
  • ajánlatok feldolgozása döntéselőkészítő helyzetre, riportok készítése

Önt keressük, ha:

  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik, vagyis foglalkozott már pl. élelmiszer alapanyagok beszerzésével
  • közép vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • erős Excel ismeretei vannak
  • kedveli a precíz, analitikus feladatokat
  • jellemző önre a problémamegoldó gondolkodásmód, az önálló munkavégzés, munkáját szolgáltatásként határozza meg
  • a tárgyalási technikáját a partnerhez igazítja

Amit kínálunk:

  • Cafetériát
  • Próbaidő után home officet
  • Hűségbónusz programot
  • Komoly szakmai kihívásokat és értékteremtő feladatokat
  • Jól felszerelt munkahelyet, együttműködő és támogató csapatot
  • Csapatépítő rendezvényeket
  • Kedvezményes vásárlási és étkezési lehetőségeket

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését a hr@prizma.hu email címre küldje el bérigénnyel ellátott önéletrajzát.